Svatošky Dětský ráj

GalerieGalerie

INFORMACE O TYPECH UBYTOVÁNÍ

Ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích (cena za osobu)


Tento typ ubytování je v baráčku, který dohromady čítá 6 pokojů po 2-3 lůžkách. Zde negarantujeme, že ubytovaní budou sami v celém baráčku. Pokoje se dají uzamykat. Nacházejí se zde oddělené pánské a dámské sprchy a taktéž oddělené toalety. Nenachází se zde kuchyň ani lednice. V ceně ubytování jsou lůžkoviny a zdarma využití trampolíny a lanového centra pro děti.


Ubytování v domku apartmánového typu s kuchyní (cena za jednu noc)


Apartmánový domeček, neboli Sosnovec, je typ ubytování, kde je garantováno, že zde budete sami. Celková kapacita lůžek je 14. Nachází se zde kompletně vybavená kuchyň (trouba se sporákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, dostatek nádobí), velká koupelna se sprchou a vanou a oddělená toaleta.Ubytování v domku s kuchyňkou (cena za jednu noc)


Dům s kuchyňkou, neboli Koňácký domek, je koncipován ve stylu horské chaty. Je zde 14 lůžek. Nachází se zde malá kuchyňka, ovšem bez trouby. Je zde vetší společenská místnost. V baráčku se topí kamny, což navozuje jedinečnou atmosféru. Je zde koupelna se sprchou a dvě oddělené toalety.


Ubytování v noclehárně s kuchyňkou (cena za osobu)


Tento typ ubytování nabízíme především pro skupiny, ubytováváme od 6 lidí výše. Srubová noclehárna je jedna velká místnost s postelemi. Celková kapacita je 13 lůžek. Tato srubová noclehárna je nově zrekonstruována. Nachází se zde malá kuchyňka (mikrovlnná trouba, lednice), koupelna se sprchou a dvě oddělené toalety. Topí se zde malými  kamínky.


Ubytování v noclehárně (cena za osobu)


Noclehárna je tvořena jednou velkou místností s palandami o celkové kapacitě 18 lůžek. Zde se ubytovává od 6 lidí výše. Tento typ je vhodný pro více početné skupiny, které nechtějí strávit noc pod stanem. Je zde koupelna se sprchou a toaleta.


Stanování


Na stanování je potřeba rezervace. Je zde určitá maximální kapacita, při naplnění máme právo vás neubytovat. V době, kdy v areálu probíhají letní dětské tábory, není  dovoleno v areálu stanovat.


Parkování


Pokud jste ubytováni pod stanem, autem do areálu vjet nemůžete, auto tedy zaparkujte 4 km od areálu v Doubí v Karlových Varech. V rámci ubytování v domečku máte povoleno přijet až na parkoviště našeho areálu. Auta prosím nahlašujte při placení, cena za noc za auto je 50,-.

 

Svatošky - Dětský ráj s. r. o., Praha
IČ: 291 47867

info@svatosskeskaly.cz
www.svatosskeskaly.cz

Svatošky - dětský ráj najdete v krásném koutu CHKO Slavkovský les nedaleko Karlových Varů.

Čtěte dále