Svatošky Dětský ráj

GalerieGalerie

SVATOŠKY DĚTSKÝ RÁJ najdete v krásném koutu Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, kde se nad řekou Ohře, nedaleko proslulých lázní Karlovy Vary, vypínají bizardní skály, které se nazývají Svatošské skály. Přímo u skal je lanový most, spojující oba břehy řeky Ohře pro pěší a cyklisty. Motorová vozidla řes most nemohou přejíždět. Na pravém břehu řeky Ohře, cca. 200 m od houpacího mostu se nachází bývalý dětský tábor, který je nově revitalizován a stal se základním prvkem celého areálu Svatošky dětský ráj. Nejvhodnější přístup je z Karlových Varů přes Doubí, nebo z Lokte podél řeky Ohře směrem na Karlovy Vary.

Do Svatošských skal je zákaz vjezdu motorových vozidel. Nejvhodnější dopravní prostředek je kolo. Na kraji Karlových Varů je záchytné parkoviště, které je od Svatošských skal vzdáleno 2,5 km po rovině. Samotná procházka do Svatošských skal je vyhledávaným zážitkem pro malebnost údolí řeky Ohře.

Ubytovaní areálu Svatošky dětský ráj mohou jako dopravní obsluha do areálu přijet a po ukončení pobytu odjet. V žádném případě by ale okolí nemělo být prozkoumáváno motorovým vozidlem.

 

 

Svatošky - Dětský ráj s. r. o., Praha
IČ: 291 47867

info@svatosskeskaly.cz
www.svatosskeskaly.cz

Svatošky - dětský ráj najdete v krásném koutu CHKO Slavkovský les nedaleko Karlových Varů.

Čtěte dále